• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

چهارمین نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه

مدیریت محترم شرکت ...

با سلام و احترام؛

پیرو نامه شماره 43/3234/ص مورخ 97/04/03 معاونت محترم تشکلهای اتاق ایران به استحضار می‌رساند حسب اطلاع رئیس محترم کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق ایران، مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیته مالیاتی کمیسیون اقتصادی مجلس، پیشنهاد استقرار سامانه مالیات بر ارزش افزوده را با هدف خروج از ممیز محوری، افزایش اعتماد به مؤدیان، بهبود فضای کسب و کار و رفع مشکلات تولیدکنندگان مطرح نموده‌اند. مشخصات محتوایی این سامانه که براساس اعلام طراحان و پیشنهاد دهندگان آن جایگزین گزارش‌های فصلی موضوع ماده 169 ق.م.م و تسلیم اظهارنامه مالیات برارزش افزوده خواهد شد، به شرح پیوست می‌باشد.

برای مشاهده جزئیات نمایشگاه مذکور اینجا کلیک نمایید.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر