• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

انتصاب دکتر عباس دمرچلی به دبیر کلی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران

 

طی مراسمی با حضور هیات مدیره انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و اصحاب رسانه و برخی اعضاء صورت گرفت؛

دكتر عباس دمر چلی به سمت دبیر كل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران منصوب شد و همچنین حبیب اله انصاری به سمت مشاور عالی هیات مدیره انجمن ارتقا  یافت.
به گزارش روابط عمومی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران ؛آیین تكریم و تودیع حبیب اله انصاری؛ دبیر كل پیشین انجمن صنایع و لوازم خانگی ایران و معارفه دكتر عباس دمر چلی دبیر كل جدید ؛صبح روز ٧ دی ماه در محل انجمن با حضور اعضاء هیات مدیره، اصحاب رسانه و برخی اعضا برگزار شد.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر