• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

کتاب شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران

كتاب شانزدهمین نمايشگاه بين‌المللي لوازم خانگي در شمارگان 3000 نسخه منتشر و در ايام برگزاري اين نمايشگاه توزيع شد.

در اين كتاب علاوه ‌بر مشخصات شركت‌هاي مشاركت‌كننده در نمايشگاه، پيام مسئولان صنعتي و اقتصادي كشور به اين نمايشگاه و مقالاتي در مورد آشنايي با تشكل‌گرايي و نيز مروري بر فعاليت‌هاي انجمن صنايع لوازم خانگي ايران در طول 35 سال گذشته و نيز اطلاعات آماري دوره‌هاي قبلي نمايشگاه به زبان‌هاي فارسي و انگليسي منتشر شد.

برای مطالعه پيام‌هاي مسئولان و مقامات صنعتي و اقتصادي كشور اینجا کلیک نمایید.


همچنین به اطلاع کلیه متقاضیان کتاب نمایشگاه شانزدهم می رساند با واریز مبلغ 400 هزار ریال (بدون احتساب هزینه پست) به شماره حساب 37030031 بانک تجارت شعبه آپادانا بنام انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و ارسال آدرس دقیق پستی و تصویر فیش واریزی مبلغ فوق، کتاب نمایشگاه را دریافت نمایند
.
هزینه ارسال کتاب به عهده متقاضی می باشد.

شماره تماس: 88744576 و 88746839

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر