• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

آغاز ثبت نام هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران

 مدیر عامل محترم

با سلام واحترام ؛

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی برگزار می شود.

 انجمن صنایع لوازم خانگی ايران این نمایشگاه را تحت مجوز صادره از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه­های بین­المللی ج. ا. ایران و با حضور پررنگ صنعتگران داخلی و خارجی برگزار می کند. این نمایشگاه با توجه به اعتقاد راسخ انجمن در خصوص توان کمی و کیفی صنعت لوازم خانگی کشورماندر تأمین مطلوب نیازهای هموطنان به لوازم خانگی، با پیام"زندگی شیرین ایرانی، در خانه زیبای ایرانی، با لوازم خوب ایرانی" برگزار می شود. امیدواریم با همکاری ارزشمند شما صنعتگران سخت کوش، در تمهید ویترین شایسته ای برای معرفی توانمندی های لوازم خانگی ایرانی و نیز ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه گذار و توسعه صادرات لوازم خانگی توفیق کامل داشته باشیم .

تاریخ برگزاری نمایشگاه: 4 تا 7 آذرماه 1396

مکان: محل دائمی نمايشگاه­ های بين­ المللی تهران

جهت ثبت نام آنلاین در این نمایشگاه به وب سایت نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران مراجعه نمایید.     

با توجه به پیش بینی انجمن در خصوص رشد تقاضای مشارکت نسبت به دوره گذشته، درخواست می شود با تسریع در فرآیند ثبت نام و تکمیل مراحل آن، ستاد برگزاری نمایشگاه را به صورت موثرتری در امور اجرایی همراهی نمائید.

 

  

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر