• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

اطلاعیه ثبت نام هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ایران

 

مدیر عامل محترم

با سلام و احترام ؛

هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی برگزار می شود.

انجمن صنایع لوازم خانگی ايران این نمایشگاه را تحت مجوز شماره 97/420/2525 مورخ 1397/01/29صادره از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه­های بین­المللی ج. ا. ایران برگزار می کند.

این نمایشگاه با شعار " پنجره ای رو به جهان" با مشارکت فراگیر تولیدکنندگان داخلی و خارجیاز تاریخ 1 تا 4 آذر ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار می شود.

برای مشارکت در این رویداد بزرگ صنعتی و نمایش دستاوردهای تولیدی شرکت متبوعتان اینجا نمائید.    

درخواست می شود با تسریع در فرآیند ثبت نام و تکمیل مراحل مربوط، ستاد برگزاری نمایشگاه را در اجرای بهینه امور همراهی نمائید.

     باسپاس

حبیب اله انصاری

دبیر کل و رئیس ستاد برنامه ریزی و اجرایی انجمن

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر