• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

اطلاعیه آغاز ثبت نام آنلاین نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ايران‎-تهران‎

 

مدیر عامل محترم شرکت ...

با سلام و احترام ؛

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی برگزار می شود.

انجمن صنایع لوازم خانگی ايران، این نمایشگاه را تحت مجوز شماره 10161/420/98 صادره از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه­های بین­ المللی ج. ا. ایران برگزار می کند.

این نمایشگاه با پیام " بازارها باید از مرزها بگذرند" با هدف ترغیب شرکت ها به توسعه صادرات، از تاریخ 28 آبان تا 1  آذر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه­های  بین المللی تهران برگزار می شود.

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در تلاش است از طریق برگزاری نمایشگاه، ویترین مناسبی برای معرفی محصولات و بستر مناسبی برای برقراری تعاملات فروشندگان ، بنکداران ، سرمایه گذاران و... و توسعه بازار داخل و خارج ایجاد نماید.

بر این اساس دعوت می شود برای مشارکت شرکت متبوعتان در این نمایشگاه، به وب سایت نمایشگاهی انجمن مراجعه و به صورت آنلاین ثبت نام نمائید.          

درخواست می شود با تسریع در فرآیند ثبت نام و تکمیل مراحل مربوط، ستاد برگزاری نمایشگاه را در اجرای بهینه امور همراهی نمائید.

                                                                                                       

    باسپاس

حبیب اله انصاری

     دبیر کل و رئیس ستاد برنامه ریزی و اجرایی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر