• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

فراخوان شناسایی ناشر انحصاری کتاب نمایشگاه

 

امتیاز انحصاری چاپ کتاب نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی واگذار می شود.

از کلیه ناشران محترم چاپ و توزیع کتب نمایشگاهی علاقمند به همکاری در این پروژه دعوت می شود مدارک مربوط را (حداکثر تا تاریخ 31 مرداد) به شرح زیر به ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال نمایند:

  •  تقاضای همکاری
  •  معرفی موسسه
  •  مجوز فعالیت
  •  نمونه کار

لازم به ذکر است واگذاری پروژه در چارچوب ارزیابی صلاحیت فنی براساس سوابق و کیفیت کتب نمایشگاهی منتشره + توجیه مالی براساس بالاترین پیشنهاد قیمت توسط موسسات متقاضی انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88513216-88513557 خانم سمیه رزقی ؛ مدیر اجرایی نمایشگاه تماس بگیرید و یا از طریق آدرس  info@iexhap.ir با ستاد برگزاری نمایشگاه در تماس باشند.

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر