• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

قابل توجه مشارکت کنندگان محترم نمایشگاه نوزدهم

 قابل توجه مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی :
مشارکت کنندگانی که تا تاریخ ۹۸/۰۵/۳۱ ثبت نام آنلاین انجام داده اما به دلیل عدم تکمیل مدارک ثبت نام قطعی طبق تاریخ اعلام شده در ایمیل ارسالی، نقص پرونده یا عدم واریز وجه به موقع طبق پیش فاکتور ارسالی اقدام لازم را انجام نداده اند، با ارسال مدارک یا تکمیل نقص پرونده و یا حتی واریز وجه صرفا در لیست انتظار سالن های سرپوشیده قرار خواهند گرفت تا در صورت انصراف سایر شرکت ها جانمایی شوند.
بنابراین با توجه به عدم رعایت تاریخ های مهم و همچنین تاریخ های اعلام شده در ایمیل ارسالی ستاد، درصورت تمایل به مشارکت در نمایشگاه می توانند درخواست مکتوب برای فضای باز را به ایمیل ستاد برگزاری نمایشگاه ارسال نمایند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر