• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

قابل توجه مشارکت کنندگان محترم نمایشگاه نوزدهم

مدیر عامل محترم شرکت.....

باسلام و احترام؛

       با توجه به برنامه ریزی های انجمن در جهت برگزاری هرچه موثرتر و هدفمند نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و در جهت تمهید و سهولت ارتباط و تعامل بین تولید کنندگان داخلی با تأمین کنندگان خارجی، درخواست می شود طرف های تأمین خارجی مواد اولیه + قطعات SKD) و (CKD شرکت متبوع + شرکت های ارائه کننده دانش فنی و ماشین آلات جهت حضور و بازدید از نمایشگاه دعوت کرده و همچنین اطلاعات تماس شرکت های مذکور را جهت انجام دعوت رسمی از طرف انجمن در قالب فرم زیر ظرف مدت یک هفته به انجمن ارسال فرمائید.

بدیهی است مشارکت حداکثری شرکت ها درتکمیل و ارسال اطلاعات درخواست شده، انجمن را در برگزاری هر چه شایسته تر نمایشگاه یاری خواهد کرد.

 98 706

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر