• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

"هشدار کلاهبرداری"

 مشارکت کنندگان محترم نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

با سلام واحترام؛

پیرو گزارشات واصله به اطلاع می رساند شخصی به نام "مجید وکیلی" طی تماس تلفنی با مشارکت کنندگان نمایشگاه نوزدهم، در خصوص ثبت نام در نمایشگاه درخواست می کند مشارکت کنندگان نمایشگاه مبلغ 31000000 (سی و یک میلیون) ریال به عنوان مجید وکیلی ( که خود را  مدیر برنامه ریزی و پشتیبانی ستاد اجرایی مرکز نمایشگاه های بین المللی معرفی می کند) واریز کنند.

اکیدا تاکید می شود فرد مذکور کلاهبردار است و فردی با مشخصات ایشان با انجمن همکاری ندارد. درخواست می شود در صورت مواجهه با این مورد، انجمن را به صورت کتبی در جریان بگذارید و از پرداخت هرگونه وجه به اشخاص یا شماره حساب های غیر از شماره حساب انجمن ، اکیدا خودداری فرمائید.

    حبیب اله انصاری

دبیر کل و رئیس ستاد برنامه ریزی و اجرایی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info[at]iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر