• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

آخرین مهلت جهت ارسال عکس پرسنل غرفه دار

 

                       مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی :

                 به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان در نوزدهم نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی می رساند آخرین مهلت جهت ارسال عکس پرسنل غرفه دار 18/8/98 می باشد . یک قطعه عکس 4*3 با درج نام شخص و شرکت به آدرس تهران-خيابان شهيد بهشتي- ميدان تختي- خيابان صابونچي (مهناز سابق) كوچه مبيني- پلاك 8 - كد پستي: 1533676411 ارسال گردد.

                              نکته:

  • از ارسال اسکن عکس های پرسنل به صورت ایمیل یا واتساپ خودداری فرمائید.به عکس هایی که به این گونه ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  •  در صورت حضور غرفه دار خارجی ، کپی پاسپورت به صورت اسکن شده به آدرس ایمیل info@iexhap.ir ایمیل گردد.
  •  زمان دریافت کارت شناسایی پرسنل غرفه دار از تاریخ 25/8/97 الی 27/8/98 در ستاد نمایشگاه لوازم خانگی ، جنب سالن 35 محل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی می باشد.

 زمان دریافت کارت شناسایی پرسنل غرفه دار از تاریخ 98/8/25 الی 98/8/27 در ستاد نمایشگاه لوازم خانگی، جنب سالن 35 محل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی می باشد.

برای مشاهده«تعداد كارت شناسائي تحويلي به هر غرفه براساس متراژ» اینجا کلیک نمایید.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر