• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

اطلاعیه معرفی غرفه‌ساز، تائید نقشه‌های اجرایی غرفه‌سازی و دریافت مجوز آن

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان غرف خودساز در نوزدهم نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی می رساند معرفی غرفه‌ساز، تائید نقشه‌های اجرایی غرفه‌سازی و دریافت مجوز آن از تاریخ 98/8/18 الی 98/8/20 در سایت انجمن غرفه سازان به آدرس www.esbatonline.ir مراجعه و به صورت آنلاین نسبت به بارگذاری کلیه مدارک ذیل جهت اخذ تائیدیه و مجوز غرفه سازی اقدام و از مراجعه حضوری به ستاد خودداری فرمائید، چون مجری مجاز به دریافت فیزیکی مدارک و تائید آنها نخواهد بود.

نکته:

  •  بعد از تاریخ مذکور امکان تایید طرح غرف خودساز وجود ندارد.
  • تسویه حساب مربوط به هزینه اجاره غرفه( چنانچه تا تاریخ 98/8/18 تسویه حساب مربوط به غرفه انجام نشود از تایید طرح های غرف خودساز جلوگیری بعمل خواهد آمد)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info[at]iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر

logo anjoman 32x32 

تمامی حقوق برای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران محفوظ است.
کپی رایت 1394
طراحی توسط: پارسی‌تک