• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

اطلاعیه آخرین مهلت جهت ارسال فرم های نهایی ثبت نام و چک ضمانت ارزی- ریالی

 

مشارکت کنندگان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی :

به اطلاع کلیه مشارکت کنندگان غرف خودساز در نوزدهم نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی می رساند آخرین مهلت جهت ارسال فرم های نهایی ثبت نام و چک ضمانت ارزی- ریالی غرفه تا تاریخ 98/8/14 می باشد در صورت عدم ارسال فرم های نهایی ثبت نام و چک ضمانت از تایید طرح ها غرف خودساز و تحویل غرفه خودداری بعمل خواهد آمد .

جهت دریافت فرم های نهایی ثبت نام به سایت www.iexhap.ir به قسمت فرم ها ، فرم های ثبت نام مراجعه نمایید.

"مبلغ چک تعهد پرداخت هزینه ارزی - ریالی (ویژه مشارکت کنندگان ریالی)- فرم شماره 6"

مبلغ چک تعهد پرداخت هزینه مغایرت ارزی- ریالی به اندازه متراژ غرفه درخواستی به ازاء هر متر مربع 10/000/000 ریال در وجه انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به تاریخ 98/8/28 به همراه فرم شماره 6 در هنگام تحویل فرم های قرارداد الزامی است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر