• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

قابل توجه مشارکت کنندگان غرف خودساز و غرفه سازان محترم

 مشارکت کنندگان محترم نوزدهمین نمایشگاه بین الملی لوازم خانگی خواهشمند است به مطلب زیر توجه فرمایید.
به اطلاع آن دسته از مشارکت کنندگان غرف خودساز می رساند غرفه سازان باید مبلغ 150 هزار ریال معادل 15 هزار تومان به ازاء  هر متر مربع غرفه تحت عنوان هزینه "کسب و کار"
 به حساب شرکت سهامی نمایشگاه ها واریز و فیش واریزی بعد از تایید واحد غرفه آرایی در سامانه آنلاین غرفه سازها بارگذاری شود.
نکته: شرکت های غرفه ساز عضو انجمن صنفی غرفه سازان از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
نکته مهم: در یافت هزینه کسب و کار به مجری مربوط نمی شود و غرفه سازان فقط ودیعه ضمانت غرفه سازی را ( اعم از عضو یا غیر عضو انجمن غرفه سازان) به شماره حساب های مندرج در وب سایت www.iexhap.ir  بخش فرم ها/مدارک و فرم های غرفه سازی واریز شود و فیش واریزی در سامانه غرفه سازان آپلود گردد.
مشارکت کنندگان و غرفه سازان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سوال در زمینه هزینه کسب و کار با واحد غرفه آرایی شرکت سهامی 21912538 و هرگونه سوال فنی مربوط به غرفه سازی با ناظر فنی نمایشگاه آقای گلبند 09123573645 تماس بگیرند.
خواهشمند است جهت همکاری با ستاد برگزاری نمایشگاه، مطلب فوق را برای غرفه ساز خود ارسال نمایید تا از تماس های مکرر با ستاد خودداری نمایند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر