• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

قابل توجه مشارکت‌کنندگان محترم «بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی»

در راستای احترام به نظرات اعضای محترم و با توجه به شرایط اضطراری اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و دغدغه اصلی برگزارکنندگان نمایشگاه که همانا حفظ سلامتی مشارکت‌کنندگان، فعالان صنعت و اعضاء محترم انجمن صنایع لوازم خانگی ایران می‌باشد، به اطلاع می‌رساند:

پس از برگزاری جلسات متعدد دبیرکل و هیئت مدیره انجمن با مدیران شرکت سهامی نمایشگاه‌ها، مقرر گردید به دلایل مذکور و به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر «بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی» در سال جهش تولید، تاریخ برگزاری نمایشگاه از ۱۱ الی ۱۴ آذر ماه به تاریخ دیگری در سال جاری موکول گردد.

شایان ذکر است تاریخ جایگزین از سوی ستاد برگزاری نمایشگاه بزودی اعلام خواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info[at]iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر

logo anjoman 32x32 

تمامی حقوق برای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران محفوظ است.
کپی رایت 1394
طراحی توسط: پارسی‌تک