• سازمان توسعه تجارت ایران
 • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
 • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
  .
.
.
.

صفحه 1 از 6

 1. قابل توجه مشارکت کننده محترم
  اطلاعاتی که هنگام ثبت نام در این سایت توسط مشارکت کنندگان درج می گردد در تمامی اسناد و کتب و بولتن های نمایشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برگزارکننده مسئولیتی در قبال ورود اطلاعات اشتباه نخواهد داشت. خواهشمند است نهایت دقت را در انجام ثبت نام آنلاین به عمل آورید.
  همچنین خواهشمند است از تکمیل فرم، بیش از یکبار، اکیدا خودداری نموده و جهت دریافت نتیجه ثبت نام در نمایشگاه پست الکترونیکی (ایمیل) معتبر خود را وارد نمایید.
  ستاد برگزاری نمایشگاه

 2.  
 1.  

   

  نحوه ثبت نام در نمایشگاه

   

  مرحله اول – ثبت نام در وب سایت اختصاصی نمایشگاه

   

  متقاضیان مشارکت در نمایشگاه موظفند در وب سایت اختصاصی نمایشگاه به آدرس www.iexhap.ir ثبت نام نمایند.

   

  مرحله دوم – بررسی مدارک ارزی-ریالی

   

  پس از ثبت نام، متقاضیان موظف به ارائه مدارک زیر به ستاد برگزاری به آدرس (خیابان بهشتی- میدان تختی- خیابان صابونچی- کوچه مبینی- پ 8 – کدپستی 1533676411) جهت بررسی ارزی- ریالی و اخذ تأییدیه مجاز بودن ثبت نام متقاضی در بخش ریالی یا ارزی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی می باشند.

   

   

  مدارک مورد نیاز تولید کنندگان داخلی:

  • کپی پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت یا کپی کارت شناسایی کارگاه یا جواز کسب در رسته تولید از اتحادیه های صنفی (ارائه جواز تاسیس جهت مشارکت در بخش داخلی مورد قبول نمی باشد.)

  • آگهی تأسیس و روزنامه رسمی (برای اشخاص حقوقی)

  • کپی کارت ملی مدیر عامل ( برای اشخاص حقیقی)

  • گواهینامه ثبت علامت تجاری

  • گواهی تأییدیه استاندارد کالاهای اجباری

  • بروشور و کاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها یی که توسط مشارکت کنندگان در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

   

   

  مدارک مورد نیاز واردکنندگان:

  • ارائه مجوز نمايندگي مجاز جهت واردات كالا

  • بروشور و کاتالوگ در خصوص کالاها یی که توسط مشارکت کنندگان در نمایشگاه ارائه خواهد شد

   

   

  توجه:

  در صورتی که شرکت وارد کننده در ایران به ثبت رسیده باشد ؛ مدارک زیر جهت تأیید حضور باید ارائه گردد:

  • آگهي تأسيس و روزنامه ‌رسمي شرکت (براي اشخاص حقوقي).

  • گواهینامه ثبت علامت تجاری.

  • بروشور و کاتالوگ در خصوص کالاها یی که توسط مشارکت کنندگان در نمایشگاه ارائه خواهد شد

   

   

  نکته:

  1- مشارکت کنندگانی که در سال های گذشته به صورت متوالی در نمایشگاه حضور داشته‌اند باید کاتالوگ جدید به ستاد نمایشگاه ارائه نمایند و در صورت تولید محصول جدید، باید تمام مدارک مربوط به محصول جدید اعم از (پروانه بهره برداری- استاندارد محصول –کاتالوگ)را به ستاد ارسال نمایید.

  2- متقاضیان پس از ثبت نام، ایمیلی از سوی ستاد اجرایی نمایشگاه مبنی بر چگونگی روند ثبت نام قطعی دریافت خواهند کرد، لطفا ایمیل صحیح وارد نمایید و همچنین SPAM ایمیل ثبت نامی را فعال سازی نمایید. چون ایمیل های ارسالی به این قسمت ارسال خواهد شد.

  3- پس از تایید مدارک ارسالی متقاضیان در بخش تولید کنندگان، پیش فاکتور ارسال خواهد شد که در صورت پرداخت به موقع از امتیاز جانمایی برخوردار خواهید شد.

  4- پس از تایید مدارک ارسالی متقاضیان در بخش واردکنندگان، جهت دریافت پلان و پیش فاکتور با ستاد اجرایی نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

  5- دریافت کد رهگیری و گذر واژه هنگام ثبت نام اینترنتی، لزوماً به معنای امکان واگذاری غرفه به متقاضیان نمی باشد و تخصیص مکان غرفه بر اساس اولویت زمانی ثبت نام اینترنتی، تحویل مدارک، تسویه حساب هزینه مشارکت، تکمیل و ارسال فرم های ثبت نام قطعی، گروه کالایی و... بوده و پس از تکمیل ظرفیت سالن های تحت پوشش، هیچگونه تعهدی جهت تخصیص غرفه به متقاضی وجود نخواهد داشت.

  6- جانمایی غرفه ها با توجه به زمینه فعالیت و گروه کالایی است و تأیید نهایی محل غرفه ها طبق ضوابط بر عهده برگزارکننده است.

  7- متقاضیانی که به هر دلیل در موعد مقرر موفق به ثبت نام در نمایشگاه نگردیده یا پس از تکمیل ظرفیت سالن های تحت پوشش درخواست مشارکت نمایند، باید ثبت نام اینترنتی اولیه در وب سایت داشته، تا در صورت انصراف یا حذف هر یک از مشارکت کنندگان ثبت نام شده در گروه کالایی مرتبط با زمینه فعالیت متقاضی، به ترتیب اولویت زمانی دریافت درخواست ها و در صورت امکان، نسبت به جایگزینی متقاضیان جدید اقدام گردد.

  8- درخواست اضافه متراژ غرفه فقط با موافقت و تأیید برگزارکننده امکان پذیر خواهد بود.

  9- چنانچه اجرای غرفه سازی با اخذ تأیید از ستاد برگزاری به صورت دو طبقه انجام گیرد، شرکت کننده ملزم به پرداخت متراژ تحت پوشش طبقه دوم بر اساس تعرفه درج شده می باشد

  10- در صورت انصراف از حضور تا یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه پس از اعلام کتبی شرکت کننده و تأیید برگزارکننده 10% وجه پرداختی کسر و مابقی مسترد می گردد و در صورت حصول انصراف در کمتر از یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه هیچ وجهی به شرکت کننده مسترد نخواهد گردید.

   

  * اجرای بند 10، هیچ گونه ارتباطی با اعلام جانمایی نخواهد داشت.

   

  11- تمام اطلاعات مورد نیاز مشارکت کنندگان در دفترچه قوانین و مقررات بر روی سایت درج گردیده است، لطفا از تماس های بی مورد با ستاد اجرایی نمایشگاه خودداری فرمایید در صورت لزوم می توانید به آدرس INFO@IEXHAP.IR ایمیل ارسال نمایید.

   

  نکته بسیار مهم: با توجه به دستورالعمل نحوه محاسبه هزینه های ارزی – ریالی مصوبه هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا. ایران به شرح ذیل لازم الاجرا می باشد:

  1.  نمایش کالا با برند یا نام ایرانی ، توسط واحدهای تولیدی صنعتی دارای پروانه بهر ه برداری و گواهی فعالیت صنعتی ، کارت شناسائی کارگاه معتبر و یا واحد تولیدی صنفی دارای پروانه صنفی تولیدی، که در داخل و یا مناطق آزاد تجاری و یا ویژه اقتصادی تولید وارائه می گردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  2. نمایش کالا با برند یا نام ایرانی که در داخل تولید و تحت لیسانس و یا محصول مشترک کشورهای خارجی معرفی می گردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  3. نمایش کالا بابرند خارجی که براساس سرمایه گذاری مشترک شرکت های ایرانی وخارجی در ایران تولید و دارای مجوز از وزارت امور اقتصادی و دارائی و مصوبه هیات دولت می باشد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  4. نمایش نمونه کالای خارجی به منظور مقایسه با کالای داخل ، توسط واحدهای تولیدی دارای پروانه بهره برداری از مراجع ذیربط ، درصورت تجمیع نمونه در حداقل فضا( به تناسب نوع و ابعاد نمونه ) و عدم اقدام به بازاریابی ، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد .

  5. نمایش ماشین آلات خارجی صرفاً به عنوان ابزار کار درارتباط با نمایش نوع فعالیت ، توسط واحدهای تولیدی ، به شرط پوشاندن برند خارجی و عدم تبلیغ آن ، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  6. معرفی خلاقیت های فنی ، نرم افزاری (اتوماسیون ) درصورت عدم تبلیغ شرکت های خارجی (به صورت پوستر، بروشور وکالاو...) مشمول پرداخت به صورت ریالی می باشد.

  7. مشارکت اتاق های مشترک بازرگانی ایران و سایرکشورها ، صرفاًبدون ارائه کالا ، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  8. مشارکت شرکت های عرضه کننده خدمات مشاوره ای ، پیمانکاری طرح واجرا، طراحی سیستم و موارد مشابه صرفاً بدون ارائه کالا و یا هرگونه تبلیغ برند خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد . در غیر این صورت مشمول پرداخت هزینه به صورت 30 درصد ارزی و70درصد ریالی خواهد بود.

  9. مشارکت آژانس های مسافرتی وگردشگری در صورت تبلیغ نمایندگی خارجی ، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد.

  10. مشارکت نشریات داخلی اعم از روزنامه، مجله، بولتن، ویژه نامه، آگهی نامه و امثالهم که با تبلیغ توأمان شرکت های داخلی و خارجی منتشر می گردند، مشمول پرداخت هزینه به صورت ریالی می باشد. بدیهی است تبلیغ برند یا نمایندگی شرکت های خارجی در غرفه تخصیص یافته به نشریات (از طریق نصب بنر، پخش فیلم، توزیع سی دی ، کاتالوگ و بروشور مستقل خارجی و...) ممنوع می باشد

  11. معرفی خدمات پس از فروش کالاهای خارجی در جهت رفاه مصرف کننده توسط نمایندگان مجاز داخلی(با ارائه پروانه صنفی ومعرفی نامه کتبی از شرکت مربوطه ) و با رعایت عدم ارائه کالا و قطعات منفصله ، مشمول پرداخت هزینه به صورت 30درصد ارزی و70درصد ریالی می باشد.

  12. محصولات خارجی وارد شده در کشور به صورت فله که پس از بسته بندی و یا مخلوط با کالای ایرانی (با هر نام یا برند ایرانی و با درج یا عدم درج تحت لیسانس) توسط مشارکت کننده داخلی به نمایش گذاشته می شود ، به میزان فضای اشغال شده ، مشمول پرداخت هزینه به صورت 70 درصد ارزی و30درصد ریالی می باشد.

  13. شرکت های تولیدی ایرانی که محصولات با برندهای خارجی تولید می نمایند چنان چه دارای پروانه ساخت و بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند به صورت ریالی محاسبه می گردد .

  14. تخصیص فضا به نمایندگی های بازاریابی و فروش نمایشگاه های خارجی ، درصورت ارائه تفاهم نامه با مجری داخلی ، مشمول پرداخت هزینه به صورت 30درصد ارزی و70درصد ریالی می باشد. درغیر این صورت مشمول پرداخت هزینه به صورت 100 درصد ارزی خواهد بود.

  15. مشارکت کننده بخش غرف ریالی صرفا مجاز به ارائه و تبلیغ کالا ، خدمات و فعالیت خود با نام ایرانی می باشد . درصورت عدم رعایت موضوع، مشمول پرداخت هزینه به صورت 100 درصد ارزی می باشد.

  16. نمایش کالایی که مستقیماً درخارج از کشور تولید شده ، مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی می باشد.

  17. تبلیغ واردات کالا به هرنحو و عرضه بروشور، فیلم ، عکس ،کاتالوگ، بنر و موارد مشابه در رابطه با تبلیغ کالا ویا شرکت های خارجی، مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی می باشد.

  18. تبلیغ نمایندگی انحصاری ویا رسمی شرکت های خارجی مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی می باشد.

  19. شرکت های تولیدی بازرگانی ایرانی که به منظور تولید و نمایش کالای تولید داخل و نیز کالای خارجی در نمایشگاه مشارکت دارند می بایستی کالا یا خدمات مربوط به بخش خارجی را در فضائی کاملا متمایز و درمتراژ تفکیک شده (با ابعاد استاندارد)از بخش داخلی و با رعایت حداقل متراژ(12متر مربع) عرضه نمایند.درغیر این صورت کل فضای غرفه به صورت ارزی محاسبه خواهد شد.

  20. تخصیص هرگونه فضا جهت احداث محل تشریفات (VIP) مطابق با نوع مشارکت اعم از ریالی و ارزی محاسبه و عیناً دریافت خواهد شد.

  21. پس از افتتاح نمایشگاه، کمیته ارزی و ریالی به همراه مجری نسبت به بازدید از کلیه غرف اقدام و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، مراتب طی صورتجلسه تنظیمی به امضاء مجری رسیده است اعلام و مجری موظف به پرداخت وجه مربوطه می باشد. بدیهی است نظارت بر عملکرد غرف در طول دوره برگزاری استمرار خواهد داشت.

  حضور در نمايشگاه‌ها تابع قوانين و مقررات شركت سهامي نمايشگاه‌ هاي بين‌المللي ج.ا.ايران مي‌باشد، جهت كسب اطلاعات بيشتر به بخش دفترچه قوانین و مقررات مراجعه فرماييد. تكميل و ثبت نام در نمايشگاه به منزله قبول قوانين نمايشگاه مي‌باشد.

   

  مشارکت کننده محترم

  خواهشمند است جهت تسریع در تکمیل و نهایی شدن کلیه مراحل ثبت نام اعم از درج اطلاعات، ارسال مدارک، پرداخت وجوه و... طبق جدول تاریخ های مهم اقدام نمایید.

   

  جدول تاریخ های مهم نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی

   

   

  ردیف عناوین تاریخ های مهم نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی تاریخ
  1 زمان برگزاری نمایشگاه 28 آبان تا 1 آذر 1398
  2 آخرین مهلت ثبت نام نهایی نمایشگاه و تحویل فرم های ثبت نام قطعی
  حداکثر تا تاریخ 1398/06/31
  3 تسویه حساب نهایی ثبت نام ریالی و ارزی حداکثر تا تاریخ 1398/07/10
  4 ارسال فرم نام و مشخصات شركت در كتاب ويژه نمايشگاه حداكثر تا تاريخ 1398/07/30
  5 ارسال عکس پرسنلی حداكثر تا تاريخ 1398/08/10
  6 تحویل کارت های شناسایی و پارکینگ 25 الی 1398/08/27
  7 اعلام نقشه‌های جانمایی نهایی و شماره غرفه‌ها از 1398/07/25 بر اساس گروه کالایی
  8 آخرین مهلت جهت اعلام درخواست تغییر غرفه از پیش ساخته به خودساز یا بالعکس 1398/08/04
  9 معرفی غرفه‌ساز، تائید نقشه‌های اجرایی غرفه‌سازی و دریافت مجوز آن 21 الی 1398/08/23
  10 تحویل فضا به شرکت کنندگان خودساز 1398/08/25
  11 آخرین مهلت جهت پایان عملیات ساخت و ساز و خروج نخاله های غرفه های خودساز 1398/08/26
  12 تحویل غرفه‌ها جهت چیدمان کالاهای نمایشی و تزئین غرفه 1398/08/27
  13 افتتاح رسمی نمایشگاه 1398/08/28
  14 خروج کالاهای نمایشی از محوطه نمایشگاه 1398/09/02
  15 جمع آوری و تخلیه تجهیزات غرفه سازی از محوطه نمایشگاه 02 و 1398/09/03

   

  1- هزینه‌های غرفه بخش تولیدکنندگان (ریالی) نمایشگاه:

  گرید نمایشگاه بخش داخلی موقعیت سالن تعرفه واگذاری فضای نمایشگاهی بدون تجهیزات / متر مربع(ریال) تعرفه واگذاری فضای نمایشگاهی با تجهیزات / متر مربع(ریال)

  A+

  ریالی

  سالن های 44-38-35-31-6-7-8-9-5 1/300/000 1/500/000
  سالن های 40-41-27-10-11-B38 1/200/000 1/400/000
  سالن های A38-سری 25 و26- 14-15-12 و13 1/100/000 1/300/000
  سالن های 2-1-18-19-20-21-22 1/000/000 1/200/000
  فضای باز ریالی محوطه نمایشگاه 700/000 --------

   

  2- هزینه‌های غرفه بخش واردکنندگان (ارزی) نمایشگاه:

   

  • هزینه غرفه با تجهیزات نمایشگاهی در سالن سرپوشیده هر متر مربع270 یورو

  • هزینه غرفه بدون تجهیزات نمایشگاهی( خود ساز) در سالن سرپوشیده هر متر مربع 260 یورو

  • هزینه غرفه بدون تجهیزات نمایشگاهی( خود ساز) در فضای باز هر متر مربع 155 یورو

   

   غرفه  با تجهیزات شامل؛ پانل های اطراف، موکت، یک عدد پریز، روشنایی، یک عدد میز، دو عدد صندلی، کتیبه با نوشته می باشد.

  • حداقل متراژ برای فضای نمایشگاهی با تجهیزات (ریالی) 12 متر مربع و حداکثر 400 متر
  • حداقل متراژ برای فضای نمایشگاهی بدون تجهیزات (ریالی) 36 متر مربع و حداکثر 300 متر 
  • حداقل متراژ برای فضای نمایشگاهی با تجهیزات و بدون تجهیزات( ارزی) 12 متر مربع و حداکثر 300 متر
  • حداقل متراژ برای فضای  باز نمایشگاهی(ارزی- ریالی) 30 متر مربع و حداکثر 150 متر

   توجه:

  •  هزینه های مشارکت فوق الذکر در بخش تولیدکنندگان(ریالی)، به صورت علی الحساب دریافت می گردد.
  • بر اساس دستورالعمل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ، هزینه ثبت نام از بازدیدکنندگان نمایشگاه ها به ازای هرمترمربع 20000 ریال از غرفه داران اخذ می گردد.
  • به مبلغ ثبت نام 9٪ به عنوان مالیات بر ارزش افزوده اضافه و اخذ می گردد.
  • هزینه خدمات جانبی نمایشگاه برای غرفه های بدون تجهیزات نمایشگاهی ( خودساز)، شامل( پارکینگ، ایاب ذهاب، موکت راهرو، هزینه برق مصرفی، تبلیغات، هیات تجاری) به ازاء هر مترمربع 170,000 ریالدر پیش فاکتوربه صورت علی الحساب دریافت خواهد شد.
  • هزینه خدمات جانبی نمایشگاه برای غرفه های با تجهیزات نمایشگاهی شامل( پارکینگ، ایاب ذهاب، موکت راهرو، تبلیغات، هیات تجاری) به ازاء هر مترمربع 150,000 ریال در پیش فاکتور به صورت علی الحساب دریافت خواهد شد.
  • هزینه غرفه بخش وارد کنندگان(ارزی) به صورت یورو باید به واحد مالی ستاد برگزاری تحویل داده شود

   

 2. تائید قوانین و مقررات(*)
  لطفا پس از مطالعه کامل قوانین و مقررات، جهت تائید آن اقدام نمایید.
 3.  
 1. جهت جلوگيری از هرگونه اشتباه در درج نام شركت ، خواهشمند است با دقت نسبت به تكميل جدول زير اقدام فرمائيد. بديهی است نام شركت در سردرب غرفه عينا به صورت زير درج خواهد شد.
 2. کتیبه به فارسی:(*)
  نام شرکت را به صورت فارسی وارد نمایید.
  نام فارسی کتیبه شرکت را وارد نمایید.
 3. کتیبه به انگلیسی:(*)
  لطفا نام انگلیسی شرکت را وارد نمایی.
  نام انگلیسی کتیبه شرکت را وارد نمایید.
 4.  

 1. اطلاعات پشت نقشه:
 2. این اطلاعات در «پشت نقشه راهنمای بازدیدکنندگان نمایشگاه» چاپ میگردد.
 3. پشت نقشه به فارسی:(*)
  نام شرکت را به صورت فارسی وارد نمایید.
  نام فارسی شرکت را وارد نمایید.
 4. پشت نقشه به انگلیسی:(*)
  لطفا نام انگلیسی شرکت را وارد نمایی.
  نام انگلیسی شرکت را وارد نمایید.
 5.  

 1. مشخصات شرکت / واحد صنفی متقاضی
 2. مشخصات شرکت در کتاب نمایشگاه به هردو زبان فارسی و انگلیسی چاپ میگردد

  تنها مشخصات شرکت‌کنندگانی که تا قبل از30 مهرماه 1398 نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمایند، در کتاب ویژه نمایشگاه درج خواهد شد. ستاد برگزاری تعهدی نسبت به چاپ مشخصات شرکت‌کنندگانی که پس از این تاریخ، فرم زیر را تکمیل نمایند، نخواهد داشت.

 3. نام کامل شرکت به فارسی:(*)
  این فیلد اجباریست
  نام کامل فارسی شرکت را در این قسمت وارد نمایید.
 4. نام کامل شرکت به انگلیسی:(*)
  این فیلد اجباریست
  نام کامل انگلیسی شرکت را در این قسمت وارد نمایید.
 5. نام تجاری فارسی:(*)
  این فیلد اجباریست
  نام تجاری (برند) شرکت را در این قسمت وارد نمایید.
 6. نام تجاری انگلیسی:(*)
  این فیلد اجباریست
  نام تجاری (برند) را به صورت انگلیسی در این قسمت وارد نمایید
 7. عضو انجمن صنایع لوازم خانگی ایران:(*)
  آیا عضو انجمن صنعت تاسیسات هستید؟
 8. جهت مشاهده شرایط عضویت در انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و آپلود مدارک اینجا کلیک نمایید.
 9. نحوه فعالیت:(*)
  نحوه فعالیت را تعیین کنید
 10. تولیداتی که قرار است در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود به طور کامل درج گردد
 11. تولیدات به فارسی:(*)
  این فیلد اجباریست
 12. تولیدات به انگلیسی:(*)
  تولیداتی که قرار است در نمایشگاه به نمایش گذاشته شود به طور کامل درج گردد
 13. نام کشور(های) وارد کننده:(*)
  این فیلد اجباری میباشد
 14. نام محصولات وارداتی:(*)
  نام محصولات وارداتی را وارد نمایید
 15. نام تجاری (برند یا برندهای خارجی) كه نمایندگی رسمی آن را دارید(*)
  این فیلد اجباری میباشد
  مثال: برند Otello، ایتالیا
  در هر خط یک مورد را درج نمایید
 16. انواع اشخاص:(*)
  این فیلد اجباریست
 17. کد اقتصادی 12 رقمی:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها به صورت عددی وارد گردد
 18. شناسه ملی:(*)
  لطفا شناسه ملی را وارد نمایید.
  شناسه ملی شرکت را وارد نمایید.
 19. کد ملی مدیرعامل:(*)
  لطفا شناسه ملی مدیرعامل را وارد نمایید.
  کد ملی مدیرعامل را وارد نمایید.
 20. نوع مجوز(*)
 21. وب سایت:(*)
  این وب سایت قبلا ثبت شده است
 22. تلفن دفتر مرکزی:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد و کاراکتر "-" تکمیل شود
  همراه با کد شهر وارد نمایید. مثال برای تهران 02188203020
 23. تلفن کارخانه:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد و کاراکتر "-" تکمیل شود
  همراه با کد شهر وارد نمایید. مثال برای تهران 02188203020
 24. فکس دفتر مرکزی:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل گردد
  همراه با کد شهر درج نمایید. مثال برای تهران 02188208423
 25. فکس کارخانه:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل گردد
  همراه با کد شهر درج نمایید. مثال برای تهران 02188208423
 26. ایمیل:(*)
  آدرس ایمیل وارد شده معتبر نیست و یا قبلا ثبت شده است.
 27. کد پستی:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل گردد
 28. آدرس به فارسی:(*)
  این فیلد اجباریست
  جزئیات کامل اعم از نام شهر، شهرستان و ... را درج نمایید
 29. آدرس به انگلیسی:(*)
  لطفا آدرس را به انگلیسی وارد کنید.
  آدرس را به انگلیسی وارد کنید.

 30. مشخصات مدیر عامل
 31. نام و نام خانوادگی مدیرعامل به فارسی:(*)
  این فیلد اجباریست
 32. نام و نام خانوادگی مدیر عامل به انگلیسی:(*)
  لطفا نام و نام خانوادگی را با حروف انگلیسی وارد نمایید.
  با حروف انگلیسی بنویسید.
 33. ایمیل:(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد
 34. تلفن ثابت:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل شود
  همراه با کد شهر وارد نمایید. مثال برای تهران 02188203020
 35. داخلی:
  این فیلد میبایست تنها با اعداد تکمیل شود
  در صورت نیاز، داخلی مدیریت را وارد نمایید
 36. تلفن همراه:(*)
  این فیلد میبایست تنها با اعداد تکمیل گردد
  نحوه صحیح وارد کردن شماره همراه (به عنوان نمونه): 09193498734

 37. مشخصات نماینده تام الاختیار
 38. نام و نام خانوادگی نماینده تام‌الاختیار:(*)
  این فیلد اجباریست
 39. ایمیل:(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد
 40. تلفن ثابت:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل شود
  همراه با کد شهر وارد نمایید. مثال برای تهران 02188203020
 41. داخلی:
  این فیلد میبایست تنها با اعداد تکمیل شود
  در صورت نیاز، داخلی مدیریت را وارد نمایید
 42. تلفن همراه:(*)
  این فیلد اجباریست و میبایست تنها با اعداد تکمیل گردد
  نحوه صحیح وارد کردن شماره همراه (به عنوان نمونه): 09193498734
 43.  

 1. متراژ فضای درخواستی
 2. مشارکت کننده محترم ، در صورت نیاز به متراژ بیشتر در هر کدام از ردیف های زیر، می توانید درخواست خود راطی یک نامه رسمی به ستاد برگزاری نمایشگاه از طریق ایمیل info@iexhap.ir اعلام نمائید و ستاد اجرائی در صورت موافقت ،افزایش متراژ درخواستی را در پیش فاکتور ارسالی محاسبه خواهد کرد.

 3. متراژ سرپوشيده درخواستي ريالي:(*)
  این فیلد میبایست تنها به صورت عددی وارد گردد.
  در صورت عدم نیاز عدد صفر را درج کنید.
  متراژ مجاز حداقل 12 متر و حداکثر 400 متر است.
  .متراژ مجاز حداقل 12 متر و حداکثر 400 متر است
 4. متراژ سرپوشيده درخواستي ارزي:(*)
  این فیلد میبایست تنها به صورت عددی وارد گردد.
  در صورت عدم نیاز عدد صفر را درج کنید.
  متراژ مجاز حداقل 12 متر و حداکثر 300 متر است.
  متراژ مجاز حداقل 12 متر و حداکثر 300 متر است.
 5. متراژ درخواستي فضاي باز ريالي:(*)
  این فیلد میبایست تنها به صورت عددی وارد گردد.
  در صورت عدم نیاز عدد صفر را درج کنید.
  متراژ مجاز حداقل 30 متر و حداکثر 300 متر است.
 6. متراژ درخواستي فضاي باز ارزي:(*)
  این فیلد میبایست تنها به صورت عددی وارد گردد.
  در صورت عدم نیاز عدد صفر را درج کنید.
  متراژ مجاز حداقل 30 متر و حداکثر 150 متر است.
 7. نوع غرفه:(*)

 8. مشخصات کاربری جهت دسترسی های آینده
 9. نام کاربری:(*)
  این نام کاربری قبلا رزرو شده است
  و یا کاراکترهای آن مجاز نمیباشد.
  شما میتوانید تنها از حروف کوچک انگلیسی، اعداد و کاراکترهای "@" و "." در نام کاربری خود استفاده نمایید.‏ توجه فرمائید کاراکتر فاصله (space) مجاز نمیباشد.
 10. رمز عبور:(*)
  این فیلد اجباریست
  شما میتوانید فقط از اعداد و حروف انگلیسی در رمز عبور خود استفاده نمایید.
 11. کد شناسایی
  Invalid Input

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر