• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

معرفی سازمان توسعه تجارت ایران

آشنایی با سازمان توسعه تجارت ایران

1

سازمان توسعه تجارت ایران (تأسیس ١٣٨٤) با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند چهاردهه فعالیت مستمر و متمركز صادرات ایران مسئولیت خطیر خود را در راستای توسعه تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران ادامه می‌دهد.

سازمان توسعه تجارت ایران، سازمانی است فعال، مشاركت‌جو و مبتنی بر مدیریت دانش محور كه در راستای برنامه‌های كلان كشور در پی تحقق توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی اثربخش می‌باشد.

این سازمان، هدف توسعه تجارت را با عنایت به برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان منابع انسانی كارآمد و به كارگیری دانش و فنآوری جدید دنبال كرده و همواره سعی دارد با برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، حمایت و نظارت عالیه، بستر مناسبی جهت مدیریت كلان صادرات و تقویت زیربناها فراهم و ظرفیت های لازم را برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی كشور ایجاد نماید. همچنین حركت به سمت آزادسازی كامل تجارت خارجی كشور در راستای تعامل فعال با اقتصاد جهانی و محوریت اقتصاد متكی به بازار، خط مشی اساسی این سازمان محسوب می‌گردند.

محتوای بیشتر در این بخش: « درباره ما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info[at]iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر

logo anjoman 32x32 

تمامی حقوق برای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران محفوظ است.
کپی رایت 1394
طراحی توسط: پارسی‌تک