• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

همایش نمایشگاه هجدهم

در این دوره همانند دوره های قبلی نمایشگاه ، همایش جنبی هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در تاریخ 97/8/14 با حضور مدیران و کارشناسان شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه در محل اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران با حضور مهندس محمدرضا نجفی منش ؛ رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق تهران، دکتر انصاری؛ دبیر کل و رئیس ستاد برنامه ریزی و اجرایی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران و دکتر استقلال؛ رئیس کمیسیون صادرات انجمن صنایع لوازم خانگی ایران برگزار شد. در کنار این همایش دو کارگاه آموزشی تحت عناوین "بازاریابی صادراتی، راهکارهای علمی، تحقیقاتی و تجربی" مدرس دکتر مجتبی پیرزاد؛ هیأت علمی دانشگاه و مشاور برند و توسعه و "مشارکت مؤثر در نمایشگاه" محمد امینی؛ مدرس حوزه روابط عمومی و تبلیغات نیز برگزار شد.

  h1  h2  

 


محتوای بیشتر در این بخش: « پوستر نمایشگاه نوزدهم

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر