• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

كنفرانس خبری نوزدهمین نمايشگاه بين‌المللی لوازم خانگی

کنفرانس خبری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی در تاریخ 25/08/98 در سالن اصفهان شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. در این رویداد آقای دکتر انصاری؛ دبیرکل انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران، آقای آملی؛ مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت سهامی بین‌المللی و جمعی از اصحاب رسانه‌های دیداری و شنیداری مانند خبرگزاری مهر، فارس، تسنیم، ایرنا، شبکه خبر، روزنامه جوان و ... حضور داشتند. شایان ذکر است در این کنفرانس خبری پوستر نمایشگاه نیز با حضور اصحاب رسانه رونمایی شد.

       در این نشست آقای انصاری؛ ضمن تأکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنعت را نشان می‌دهد گفت: باید فرهنگ استفاده از کالای ایرانی توسط رسانه‌ها ترویج شود. آقای آملی؛ مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت سهامی بین‌المللی نیز با اشاره به تقدیر از کیفیت برگزاری نمایشگاه لوازم‌خانگی، تأکید کرد: نمایشگاه لوازم‌خانگی به عنوان نمایشگاهی تخصصی در کیفیت بالا برگزار می‌شود که این امر جای تقدیر و تشکر دارد.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info[at]iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر

logo anjoman 32x32 

تمامی حقوق برای انجمن صنایع لوازم خانگی ایران محفوظ است.
کپی رایت 1394
طراحی توسط: پارسی‌تک