• سازمان توسعه تجارت ایران
  • شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران
  • انجمن لوازم خانگی ایران
تولید محور صادرات
    .
.
.
.

كنفرانس خبری هفدهمین نمايشگاه بين‌المللی لوازم خانگی

 

نقطه تأکید انجمن: کیفیت لوازم خانگی

کنفرانس خبری هفدهمین نمایشگاه بینالمللی لوازم خانگی برگزار شد.

این کنفرانس در تاریخ 96/8/20 با حضور نمایندگان رسانههای مختلف دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی در محل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران برگزار شد.

در این کنفرانس آقای دکتر حبیباله انصاری با اشاره به نقش صنعت لوازم خانگی در توسعه کشور، گفت: محصولات این صنعت که با آحاد مردم در اقشار مختلف شهری در دستیابی و در سطح خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد، صنعتی دارای ارزشافزوده در صنایع بالادستی نیز هست.

دبیرکل انجمن با اشاره به استراتژی انجمن- توسعه بازار داخل، کاهش واردات، توسعه صادرات و خروج از رکود- بر نقش استراتژی در اخذ و اجرای تصمیمات هدفمند و نیز نقش دولت در برطرف کردن موانع تولید تأکید کرد.

دبیرکل انجمن با اشاره به پیام هفدهمین نمایشگاه بینالمللی لوازم خانگی (زندگی شیرین ایرانی، با لوازم خوب ایرانی در خانه زیبای ایرانی)، توضیح داد: انجمن اعتقاد دارد لوازم خانگی ایرانی باید در منازل ایرانیان جای داشته باشد و البته این اعتقاد منبعث از شناخت انجمن و البته تأکید بر بحث «کیفیت» محصولات ایرانی است و برایناساس در پیام نمایشگاه به «لوازم خوب ایرانی» اشاره شده است.

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در ادامه سخنانش درخصوص آمار مشارکتکنندگان در هفدهمین نمایشگاه بینالمللی خانگی گفت: در این نمایشگاه که از تاریخ دوم تا پنجم آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی لوازم خانگی برگزار خواهد شد؛ بیش از 430 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

برای مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 

محتوای بیشتر در این بخش: استرابوردهای هفدهمین نمایشگاه »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران تشكلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش محور و جامع نگر. این تشكل عناوین "شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع" و "شورای صنایع گاز و لوازم خانگی" را پشت سر گذاشته و اكنون با نام "انجمن صنایع لوازم خانگی ایران" فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.

فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن ماه سال ١٣٦٢ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ١٣٦٣ تا ١٣٧٩ تداوم یافت.

شایان ذكر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ١٣٦٣، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ١٣٦٨ از آن بهره‌برداری می‌شد.

جزئیات بیشتر

تماس با ما

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
تهران - خیابان دکتر بهشتی - خیابان صابونچی (مهناز سابق) - کوچه مبینی - پلاک 8

کد پستی: 76411-15336
تلفن:88513216-88513557
نمابر: 88512152-88744463
ایمیل: info@iexhap.ir
وب‌‌سایت: www.iexhap.ir

جزئیات بیشتر